Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-03, 10:32   #74
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Wszystko o H&M i wiele więcej ;) cz. 29

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam tego maila i się napaliłam, ale oglądałam te rzeczy i nic nie zachwyciło. Szkoda, bo miałam chrapkę na kilka rzeczy z Pinko, a rzucili sam chłam

Mnie się bardzo spodobało poncho Pinko, chyba 70% wełny, piękna krata, ale za długo myslałam i wyprzedali

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dokładnie!
Mam to samo! czekam już z rok na jedną rzecz, a ona wciąż ma status, że wkrótce
Kupiłam jakiś czas temu legginsy z wysokim stanem polecane tu mi tylko nie pamiętam przez kogo, ale fajne
I wsio.



A tam to w ogóle też nie na dodatek ostatnio te ich obniżki mnie wkurzają, bo dają: 10,15,20% z moich obserwowanych, a od dawna -40 czy 50% nie widziałam też się popsuli

Dokładnie Na moją wymarzoną torebkę rzucili w końcu -30 i się wahałam,ale dobrze, ze kliknęłam, bo dziś juz w regularnej cenie (a i tak wyprzedana).
Na dużej przecenie fajne buty kupiłam i jeszcze coś tam do pomacania. Widzę, ze dziś ceny do góry poszły, więc pewnie zwijają wyprzedaż

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Team NIGDY

Dzisiaj dostałam szumnego maila od Zalando, że -60%, ale na pewno nie na marki premium

Rzucili jakiś szalik na minus 60 i trochę staroci. Tyle by bylo z premium
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując