Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera mieszana/tłusta zimą. Jaki krem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-13, 19:00   #13
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Cera mieszana/tłusta zimą. Jaki krem?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jeśli używa się żelu, to nie ma potrzeby poprawiać potem micelem. Dla mnie model pielęgnacji opisany w artykule to nadmiar, ale moja skóra należy do tych, co nie lubią kilku warstw czegoś na twarzy, więc używam standardowo mydła Aleppo lub micela Biodermy do oczyszczenia, potem kremu, na dzień podkładu mineralnego. Tonik jest mi kompletnie zbędny, nic nie robi a tylko zostawia lepką warstwę, przez którą skóra szybciej zaczyna się świecić. Nie dałabym też rady nałożyć serum a na to kremu albo co gorsza filtra i jeszcze na to makijaż.
Dla mnie ten fragment artykułu to po prostu reklama konkretnych wymienionych w nim produktów, bo pielęgnację dobiera się do rodzaju skóry, a to wymaga więcej niż określenie, że jest mieszana czy sucha. Niektórym będzie szkodzić parafina, innym propylene glycol. A inni nie będą w stanie używać codziennie filtrów (np ja nie jestem).

Właściwie to tylko potwierdziłaś moje wątpliwości co do tego artykułu , w gąszczu tych wszystkich specyfików można sie zgubić,dzieki za odpowiedz
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując