Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-19, 13:08   #49
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Luinloth Pokaż wiadomość
Róż (czysty, "majtkowy", neonowy), mięta, biały, czarny (i tak noszę :P), cytrynowy żółty, właściwie neonowa zieleń też, oranż (im mniej w tym pomarańczowego, a więcej różu, tym gorzej), lila, blady błękit.
Są też kolory, które odzieżowo ujdą, ale na powiekach robią ze mnie automatycznie clowna z jeszcze bardziej czerwonym nosem i podbitymi oczami - wszystkie odcienie niebieskiego (turkus już może być), perłowe pastelowe fiolety, srebro.
Earthpace ma rację.

Ja bym na początek nie skreślała niczego, prócz zimy - w pozostałych porach roku spróbuj zobaczyć, jaki kierunek wydaje się najlepszy. Na drugim biegunie od zimy znajduje się jesień, więc to wydaje się najbardziej prawdopodobne, ale też jak Earthpace pisze - cienie do powiek są najtrudniejsze, więc nie wiadomo czy wszystkie chłodne kolory ci nie pasują, czy po prostu, te które próbowałaś (w ogóle niebieskie cienie do powiek są trudne).

Jak u ciebie z kolorami czystszymi, ale ciepłymi?

Warto, żebyś się zastanowiła, czy ogólnie wszystkie chłodniejsze kolory są złe i czy wszystkie czystsze są złe.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora