Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-20, 10:48   #50
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

No właśnie u mnie w ubraniu odcienie niebieskiego działają, jeśli są "sprane" albo właśnie intensywne, ale skręcające w stronę turkusu lub indygo. Granat jest ok. Fiolety przyszarzone albo skręcające w śliwkę, w bordo (jak nasz pasek na górze forum). Zieleń działa prawie każda (i butelkowa, i oliwkowa, i nawet czysta trawiasta) poza odcieniami jak na tych ikonkach >>>
Ciepłe czyste kolory chyba "wysysają" kolor ze mnie. Mam wrażenie, że pomarańczowy (jak guziczki na forum) i strażacki czerwony konkurują o rude akcenty z moimi włosami - i wygrywają, bo nie jestem marchewkoworuda i w takim zestawieniu moje włosy wyglądają na spłowiałe. Czysty żółty najprędzej "ujdzie", ale taki słoneczny albo musztarda są dla mnie lepsze.
Wszystkie: im bardziej pastelowe, tym gorzej. Blade kolory są bardzo OK, ale muszą być poprzełamywane - typu krem tragicznie, ciepły beż OK; dziewczęcy róż absurdalnie, ale pudrowy całkiem całkiem. Za to bardzo ciemne wersje chyba pasują mi wszystkich kolorów, albo nie umiem poznać Lubię też na sobie tzw. kolory ziemi.
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora