Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój facet o siebie nie dba...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-13, 11:01   #14
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Mój facet o siebie nie dba...

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;26886134]mój facet ma trochę podobnie z 'rzucaniem ubrań'. kładzie je byle gdzie. rzadko u niego bywam, z pewnych względów spotykamy się u mnie. jesteśmy razem od czterech lat. cały czas obserwuję, że kiedy wpadnę do niego bez wcześniejszego anonsowania się z tygodniowym wyprzedzeniem, ma w pokoju i w łazience bałagan.
jego brat robi dokładnie to samo - więc jak mniemam, to kwestia wychowania. mama nie nauczyła ich, że trzeba po sobie sprzątać nie tylko w kiblu za przeproszeniem.
[/QUOTE]

Niestety to nie tak łatwo. Moja siostra ma ubrania poukładane, w pokoju porządek a ja ciuchy ciepnięte na jedną kupę na krześle, fotelu, bałagan w szafie-a wychowanie w jednym domu
Nigdy bym jednak nie pomyślała ze to, że mam syf w pokoju znaczy, że o siebie nie dbam
Szczerze mówiąc Problematycznie to co teraz robisz będzie miało wręcz odwrotny skutek podejrzewam

Mnie aż nosi kiedy do mnie przyjeżdża facet i rzuca tekstem typu ale macie syf w mieszkaniu. Kiedy potem zaczęłam sprzątać dokładnie pokój przed jego przyjazdem to "kurze byś mogła zetrzeć tutaj" albo "zamiatałaś? nie widać(wskazując na 2cm szczelina między komputerem a głośnikiem pod biurkiem -.-) wiec się wkurzyłam i teraz ogarniam pokój ale nie do przesady i mam gdzieś że on uważa że powinnam używać podkładek pod herbatę bo zniszczę biurko i składać majtki w kostkę. To mój pokój i mnie jest tak wygodnie.

Ty masz do wyboru albo zaakceptować swojego faceta(który jest zadbanym bałaganiarzem) albo go rzucić albo sprzątać za niego.. Na pewno przestań mu zrzędzić bez przerwy że tak jest lepiej trzymać złożone ubrania(jemu nie) i tak powinien układać rzeczy na biurku bo tak jest lepiej, ładniej i wygodniej(nie dla niego) bo Cię przestanie zapraszać bo będzie Cię mieć dosyć..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-05-13 o 11:02
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując