Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 15:15   #42
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: dobre LO w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez languu Pokaż wiadomość
widzę że dawno nikt tu nie pisał
a mnie bardzo interesuje VI LO słyszałam że jest tam klasa medyczna , czy to prawda? od ilu punktów przyjmują :P i czy atmosfera fajna :P czytałam tutaj już cos nieco o VI, ale nie tyle co bym chciała :P
Absolwentka VI się melduje - co prawda po 2 miesiącach od Twojego posta, ale może tu zaglądasz Szkołę kończyłam w 2008, więc już trochę czasu minęło, niejedno się pewnie pozmieniało Ale mam nadzieję, że moja opinia będzie w miarę aktualna Wszystko zależy oczywiście od tego, na jakich nauczycieli trafisz. Są tacy, którym wystarczy podpaść w pierwszej klasie, żeby do końca mieć przechlapane (co działa też w drugą stronę - jak na początku Cię polubią, to do końca masz jakieś plusy). Są tacy, których się nie cierpi w trakcie nauki, ale po wszystkim wspomina z jakimś tam sentymentem Są sale, przy których przechodzisz z dreszczykiem emocji (Sweet na pewno wie którą salę na parterze mam na myśli). Biol-chemy z tego co wiem trzymają wysoki poziom - szczególnie, jeśli będziesz miała chemię z panem Z. (mam nadzieję, że jeszcze uczy, mój najlepszy nauczyciel). Nauczyciela od PO będziesz kochać albo nienawidzić, raczej mało kto pozostaje obojętny Powiem tak: przez 3 lata, korepetycje miałam raz, przed jakąś kartkówką z fizyki. Nie miałam nigdy żadnego zagrożenia, a nie spędzałam całych dni nad książkami. Jak wszędzie, bywały lepsze i gorsze dni... Elitarność szkoły wg mnie wynika raczej z tego, że po prostu przychodzą do niej dość inteligentni ludzie, których łatwiej czegoś nauczyć A bursa jest zaraz obok szkoły, jakieś 20 sekund do przejścia
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując