Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalny "wysyp", przypadek czy alergia? Serum z kwasem migdałowym Bielenda
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-04, 09:48   #6
salwinia_
Przyczajenie
 
Avatar salwinia_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 15
Dot.: Naturalny "wysyp", przypadek czy alergia? Serum z kwasem migdałowym Bielenda

W moim przypadku podpuchnięcia pod oczami brak, ale strasznie nierówna faktura i połysk - obecne jak najbardziej. Wieczorem zaczęło też swędzieć i piec w okolicach szczęki i trochę szyi, miałam wrażenie że czerwone jest również ucho. Obecnie mamy dzień trzeci, po ilu zazwyczaj obserwujesz pękanie?

Tamtego wieczora faktycznie użyłam właśnie takiego niebieskiego, męskiego żelu pod prysznic - ale jedynie do golenia nóg. Ze składników które podałaś, obecny jest metyloizotiazolinon

Chociaż po przeglądnięciu zdjęć tego uczulenia - raczej wątpię. Moja twarz po prostu wygląda jakby była caaaała w zaskórnikach zamkniętych, pojawiają się też czerwone plamy, zwłaszcza na jednym policzku, w dotyku skóra jest nierówna, zaraz po umyciu błyszczy się w chorobliwy sposób. Aczkolwiek myślę, że wiele osób które nie obcują ze mną codziennie nie zauważyły by w ogóle tej różnicy, poza zaczerwienieniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez salwinia_
Czas edycji: 2016-09-04 o 10:28
salwinia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując