Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kapsułki do prania- co sądzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-27, 17:59   #460
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez chances Pokaż wiadomość
Osobiście o wiele bardziej wolę kapsułki do prania. Mam sporo ciemnych ubrań i nie widać na nich białych kropek od proszku ( czasami bywały na spodniach). Przetestowałam ich sporo i wydaje mi się,że najlepsze są te z wizira.
Jedną kapsułkę używam na ok 4 kg prania, czasami na o wiele mniej. Na 3-4 bluzeczki.
Jeśli kupi sie je w promocji to wychodzi jakieś 60-70 gr za kapsułke, tak więc niewiele.

Ubrania wszystkie mi się dopierają, ale również dlatego,że ich nie brudzę (pranie to raczej odświeżenie tylko).
Wiele, bo np proszek ariel na promocji kupisz w cenie 40gr za jedno pranie


[/COLOR]
A jaką masz pralkę? Bo sypanie proszku do bębna nie przy każdej pralce będzie dobrym rozwiązaniem.

Co do kapsułek i mniejszych prań to jasne, że nie da się przeciąć kapsułki na pół I z pewnością proszek wychodzi bardziej ekonomicznie.

Producenci pralek robią teraz podajniki, które same pobierają ilość środka piorącego wg różnych wytycznych i w takich pralkach stosuje się płyny do prania, bo je najprościej dozować w sposób automatyczny. Podobno też ludzie mają tendencję do przesadzania z ilościami środków piorących, dodają często za dużo, a jak się im o tym powie to dodają wtedy za mało. Dlatego pralka w pełni zautomatyzowana jest wg producentów super wyjściem i już w ogóle jest ekonomiczna, bo pobiera niezbędne minimum płynów.[/QUOTE]

Taką, i robię tak zawsze , z szufladki pralka lejac wode pobiera proszek ktory sie rozpuszcza i jest roztworem, jak wsypiesz do bebna proszek to jak sie woda naleje też sie rozpuści, więc nie wiem co to za róznica? Plus jest taki, że szufladka czysta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2374.jpg (89,2 KB, 40 załadowań)
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując