Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kapsułki do prania- co sądzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-27, 20:20   #474
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 184
Dot.: Kapsułki do prania- co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Co do proszku to wybacz, ale przeczytałaś artykuł bez zrozumienia. Polecam raz jeszcze przejść do tego rozdziału, w którym są narysowane różne sposoby pobierania środków piorących. Co najmniej w dwóch z nich wsypanie proszku do bębna mija się z celem. Tak jest np.w pralkach Samsunga Eco Bubble, które robią pranie i rozbijają proszek na małe cząsteczki w specjalnym miejscu pod bębnem. Jak się wsypie do nich proszek do bębna to całe działanie pralki zostanie zahwiane.



Nie jest to jeden litr są to o wiele większe liczby, które serio moja znaczenie

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Plus dodam, że żaden producent nie twierdzi, że wszystkie jego programy są eko. Zazwyczaj pralki mają 1-3 tryby takiego prania.
Przeczytałam ze zrozumieniem.
Jak zauważyłaś mam pralke candy, nie samsunga, i technologii eco bubble nie mam, więc kwestia tego czy sypie proszek do bębna czy do szufladki jest bez znaczenia. Zresztą w instrukcji mam nawet napisane(sprawdzalam przed chwilą), że środek piorący można wlewać /wsypywać do szufladki badź do bębna więc u mnie nic nie mija się z celem. Różnica przy poborze wody tych 2 pralkach to jeden litr więc tu nie masz racji. I dodam, że owszem producent nie twierdzi ze wszystkie programy są eko. Ale każdy producent ma obowiązek podać zużycie tylko dla bawełny w 60c. I często się spotykałam z sytuacją w której pralka z małym zużyciem, brała bardzo dużo wody np na programie syntetyki 40c. Tak jest u mojej siostry kierowala sie wlasnie zuzyciem wody kupując pralkę , ale program bawełna 60c trwa u niej aż 3.5h a krótsze typu syntetyki biorą już dużo wody, a siostra z aż tak dlugich bawełnianych programow nie korzysta.

Edytowane przez ANKA54321
Czas edycji: 2018-03-27 o 20:33
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując