Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grubsze i gęstsze włosy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-11, 11:03   #2
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

z tego co wiem moich cienkich włosków nie da się pogrubić jedynie różne odżywki lub prostowanie mogą wywołać taki krótkotrwały efekt, ale niestety natury włosa się nie zmieni. ale mogę podać moje sposoby na zagęszczenie fryzurki
-przede wszystkim nie stresować się... teraz mam maturę i widzę jak mi włosy lecą choć staram się o nie dbać
-maski, odżywki, w moim przypadku sprawdza się wax i nafta kosmetyczna, olejek rycynowy... są to tanie sposoby ale skuteczne. droższych nie próbowałam jeszcze ale już paczka z allegro jest do mnie w drodze mam nadzieję, że warto wydac kasę.
-suplementy diety... hmm ja polecam silicę... obecnie jem vitapil ale jak na razie nie przeszkodził on jeszcze w wypadaniu moich włosów
-no i też bardzo ważne: ostrożne mycie włosów. jeśli nie splątam ich szamponem, delikatnie wmasuję odżywkę no i delikatnie osuszę ręcznikiem - nie wypadnie mi prawie nic.
- poza tym jeśli naprawdę się chce zagęścić i zregenerować swoje włosy, trzeba zrezygnować z stylizacji na gorąco niestety.. wtedy są najlepsze rezultaty, wiem bo kiedyś nie suszyłam włosów etc. przez dłuugi okres czasu + wax i nie wypadały mi prawie wcale... niestety sama wiem jak trudno tego dokonać
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując