Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-20, 19:13   #3715
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Super, że sklep Ci się spodobał. Pigment uzależnia na dłuższą metę. Ja wczoraj zamówiłam z kodem na darmową dostawę masełka do ciała Ecolab i też się skusiłam na matujący podkład AM (mieli sunny cream akurat, za 3 dyszki przetestuję co to za cudo). Jestem jeszcze strasznie ciekawa korektora (ciągle pozbywam się dużych przebarwień i bez korektora nie żyję) i tego rozświetlającego podkładu, zwłaszcza tego jak by się sprawdził w roli kamuflującej cienie pod oczami. Bo cienie mam giganty, teraz znów większe bo jestem chora (ach ta wiosna...).

Też się kiedyś broniłam przed AM, czytałam mnóstwo opinii a wśród nich sporo negatywnych (że zapychają, że brzydko schodzą z twarzy i różne takie). Teraz uwielbiam ich pędzelek do różu, ten flat top jakoś tak mi nie podchodzi, a kabuki czeka na swój debiut. Primer jest genialny i podkład kryjący też, super się sprawdza na gorsze twarzowe dni, a to że trzeba go dobrze rozprowadzić to akurat nic w porównaniu z efektem.

Ogólnie mam jakiś dół z cerą i jak dzisiaj zobaczyłam makijaż po pracy to miałam ochotę założyć torbę na głowę... Okropnie mi zlazł podkład, a w miejscach gdzie miałam korektor dodatkowo się pociastolił, pod oczami susza pomimo korektora Pixie, który zwykle nawilżał mi te okolice. Z nadejściem wyższych temperatur zawsze mam jakieś mineralne dziwne akcje.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując