Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-08, 22:41   #3723
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Pierwszy taki urlop w życiu.

Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z zakupów. Dla mnie Insight to było jakieś włosowe objawienie, naprawdę super marka a raczej mało znana. Jak mi się skończy któryś z szamponów (używam 2 na zmianę) to pewnie któryś od nich wypróbuję. A jakie są Twoje typy jeśli chodzi o szampony?

Czyli nie tylko ja mam problem z tym matującym podkładem... U mnie też o niebo lepiej wygląda kryjący, rewelacyjnie wtapia się w skórę i jest mega trwały, ale muszę uważać na ilość jaką nakładam na buzię. Oszczędnie nałożony robi mi na twarzy efekt photoshopa. A próbowałaś może rozświetlającego? Zerknę na ten pędzelek.

Dzisiaj zobaczyłam post Pixie na instagramie, że brakuje im jednego składnika do formuły AG i będzie wycofana kiedy już pójdą im całe zapasy. Formuła MLB za to przejdzie zmianę składu. Obecnie można kupić refille ze zniżką -40% z tej okazji. I pewnie bym się rzuciła, ale właśnie jestem na etapie leczenia czoła po kilku użyciach ich podkładu. Chyba schowam go na naprawdę wyjątkowe okazje. Może po zmianie składu będzie mniej szkód robił...

Z tego co kojarze to marka Insight jest dosc znana w blogosferze i na YT, ja wczesniej trafialam na rozne opinie o tej marce, ale myslalam, ze to kolejne pseudohity wypromowane przez youtuberki. A jak juz trafilam na maske ktora daje mi super efekt (Anwen) to nie kombinowalam z innymi za bardzo.



Z szamponow najbardziej lubie z Loreala z glinką oraz z Biolaven, uzywam zamiennie ,bo bardzo mi sluza. Generalnie na szampony az tak bardzo sie zwracam uwagi, byleby tylko nie przesuszaly mi skory glowy i nie powodowaly swiadu. Fajny tez jest lawendowy z Loreala.



Co do podkladu rozswietlajacego to go nie stosowalam, on jest mniej kryjacy niz matujacy, wiec podejrzewam, ze krocej by mi sie trzymal na twarzy. Mam za to ten puder rozswietlajacy i daje fajny efekt.



Chyba nakwieksza zmiana bedzie w zakresie AG, bo w tej MLB ma zostac cala gama i tylko sklad INCI ma byc zmieniony, wiec nie wiem czy beda to jakies znaczace zmiany , tak zeby np. nie zapychal. A gdyby tak to byloby super

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Jaki kolor w Pixie jest jaśniejszy od Creamy Natural? Ale tego samego "koloru" [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najlepiej do nich napisac I najlepiej napisz odrazu ktore podklady w innych markach sa najlepiej dopasowane ewentualnie wyslij im swoje zdjecie, dopasuja Ci odpowiedni odcien.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując