Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-29, 10:58   #3743
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Witam

Dawno mnie nie było,bo odkad zaopatrzona sie w podklad Neauty i krem z filtrem od Skin79 moje problemy się ulotnily.No ale pojawiły się upały,Ja nabrałam koloru i znowu dylemat.

Tym razem mam pytanie o porównanie Lilly Lolo i Uoga UOGA.

LL znam,fajnie mi sie trzymają w okresie letnim,pasuje mi krycie (chociaz nie pogardzilabym lepszym) bo w cieplym okresie moja cera jest wyciszona.Natomiast UOGA UOGA to wiele znaków zapytania.Kusza mnie tym bursztynem w składzie.Jest ktoś kto porównał na własnej skórze te dwie marki i doradzi?

Z wlasnego doswiadczenia moge Ci napisac - nie kombinuj, bo lepsze jest wrogiem dobrego :P Jezeli formula Neauty Ci odpowiada to dlaczego nie wybierzesz koloru ciemniejszego? Ewentualnie nie dokupisz sobie ciemniejszej probki?



Uoga Uoga ma niestety uboga game kolorystyczna i dobor odpowiedniego koloru moim zdaniem graniczy z cudem. Chyba ze ktos trafi w te odcienie, ktore sa dostepne.



Niestety mineraly w upaly troche kiepsko sie trzymaja i warto tez zainwestowac np. w puder. Mi puder z AM trzyma cere w ryzach.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Też tak zawsze mam jak złapię słońca, że mi się wydaje że już mahoń, a inni mówią że nic a nic po mnie nie widać. Z tym, że u mnie głównie szyja łapie, buzię jedynie mam czerwoną jak już. Ale póki co moje najjaśniejsze żółtawe odcienie są okej, oczywiście w stosunku do szyi a nie twarzy.

Właśnie próbowałam robić tak jak piszesz z tym kryjącym jako korektorem, ale on mi się bardzo odznacza w towarzystwie mniej kryjącego podkładu... Dobrze, że od dziś urlop i jakoś postaram się bardziej trzymać cerę w ryzach, a i makijaż nie będzie codziennie potrzebny, to może bez korektora dam radę.

AM ma te opakowania takie małe moim zdaniem, w porównaniu z innymi których używam to szybko dobijają dna. Ale może to i plus, bo uzupełnia się je szybko świeżymi produktami.

U mnie tez szyja i dekolt najbardziej lapie :P A podobno odcien podkladu powinno sie dobierac wlasnie do reszty ciała



Moim zdaniem tez to plus, bo podklad sie konczy a sumienie czyste, ze zdolalo sie zdenkowac :P Jak patrze na te moje mineralowe zbiory, ktorych nie mam serca sie pozbyc, to mnie przytlaczaja :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując