Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-17, 22:13   #3832
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki, poszukam. Chociaż jak pomyślę, że znowu miałabym bawić się w próbki to nie wiem czy mi się chce No i do tego firma musi być cf.

Rozumiem Cię doskonale! Ja już chyba mam fazę testów za sobą Przynajmniej mam taką nadzieję, bo już za dużo kasy na to poszło, a i tak sięgam po określone zestawy, po które już chyba będę sięgać. Nie wiem czy coś jest mnie w stanie zachwycić bardziej niż to co już przetestowałam Chociaż kusi mnie ostatnia nowość kremowych podkładów z LL, ale póki co mało informacji jest na ich temat i nie ma próbek.

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ja tak tylko zamelduję- miałam już nie kupować żadnych minerałów, ale na ekocudach skusiłam się na earthnicity w kolorze moonlight

Earthnicity fajna marka, polecam I jak ten kolor u Ciebie wypada? Bo u mnie dosc brzydko wyglada. Zbyt szaro i trupio
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując