Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-06-08, 10:18   #892
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Annulka21 to ja tak miałam z kallosami litrowymi ,nakupiłam tych litrowych bo sie naogladalam u Agi ze takie dobre...

ja juz spisalam na początku roku i wykreślam co udało się zdenkować,mysle ze takie ogarnianie raz na 6 mcy wystarczy by sie zorientowac co i jak,spisuje tez jaki olej jak zadzialal.choc ostatnio z paczka od Agi przyszła sćiaga z olejami co do jakiej porowatości i sobie czasami podpatruje. choc są oleje nawet do wysokoporów ktore sie dobrze sprawdzają....



Miroku to się uśmiałam z tej żelatyny we wlosach

Rysia16 też sie uśmialam, choć chyba najgorzej jak ktos mial ładne wlosy, a sobie zepsul farbowaniem, rozjaśnianiem ..to juz nie ma czego chwalić..bo nawet jeli są dlugie a sa cienkie i sie strączkują to nie ma sensu zapuszczać a zrobic restart,ale mam tu na mysli wlosy zniszczone ktorym przydałoby się ostre cięcie..

pseudofeministka wyrzucić biovaxy? to zbrodnia żarrtuje ,ale na pewno szkoda ..
Tak jak pisalam wczesniej - Aga ma takie wlosy, ze czego by nie nalozyla, to moim zdaniem wygladaja super. Ewentualnie moze miec problem ze straczkowaniem Dlatego dla mnie te produkty, ktore poleca nie sa miarodajne, bo moje wlosy sa duzo abrdziej wymagajace

Biovaxy zmieniły zapach - smierdzialy zjelczalym tluszczem, nawet te ktore nie byly otwarte, wiec juz nie chcialam ryzykowac
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując