Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak oczekiwań, rozmowy na każdy temat - wątek dla osób, które chcą porozmawiać na do
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-25, 14:19   #20
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Brak oczekiwań, rozmowy na każdy temat - wątek dla osób, które chcą porozmawiać

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;88023005]Chętnie dołączę do rozmów o wszystkim i o niczym. 30 lat. Mieszkam w nadmorskim mieście z partnerem i kotką. Nienawidzę gotować - zdarzają mi się zrywy i "silne" postanowienia, że koniec z jajecznicą i gotowcami, ale nigdy nie trwają długo. Czasami piekę, ale raczej ze sprawdzonych przepisów, czyli głównie brownie. Książki uwielbiam, ale głównie słucham na storytel w czasie jazdy smochodem albo przy sprzątaniu. Czytam w sensie dosłownym rzadko. Ostatnio zaczęłam bardziej regularnie ćwiczyć - chciałabym do końca roku zrobić szpagat. W wolnym czasie szyję, układam puzzle, maluję figurki do gry w Talismana, gram z TŻtem lub znajomymi w planszówki albo coś na Nintendo. Rzadziej w gry komputerowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Na spacery raczej nie chadzam, ale w sumie przydałoby się wybrać. Przeprowadziliśmy się w kwietniu i do dziś nie bardzo wiem, co jest w najbliższej okolicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Miło cię widzieć. ja do szycia i puzzli nie mam chyba cierpliwości. :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez justysia1989 Pokaż wiadomość
Witam.
Chętnie dołącze do Was. Kiedyś mialam konto, ale juz nie moge sie na nie zalogować także zaczynam od nowa przygodę z wizazem.

Mam 31 lat. Jestem nauczycielem w przedszkolu i szkole specjalnej. Lubię oglądać filmy i seriale (Netf) uzależnia. Również lubię czytać książki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej. Tak, Netflix uzaleznia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując