Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panika a koronawirus
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-20, 15:02   #2
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Panika a koronawirus

Cytat:
Napisane przez malina11234 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
W ostatnim czasie w moim najbliższym otoczeniu sporo osób ma koronawirusa, albo jest chorych na coś w stylu korona/ grypy/ przeziębienia.
U mojego faceta w pracy pracownik przyszedł do pracy, bo oczekiwał na decyzję sanepidu. Został odesłany do domu, niemniej jednak przez godzinę czy dwie miał kontakt z paroma osobami, w tym z moim facetem. Ludzie są nieodpowiedzialni, sprawy zakażeń wyciszane.
Mój chłopak powinien być☠na kwarantannie (?), bo jakiś kontakt tam z nim miał, ale nie jest, bo facet zgłosił kilka osób z którymi siedział w jednym pomieszczeniu.
Ja natomiast od 2 tygodni dziwnie się czuję. Miałam klasyczne przeziębienie z bólem gardła, zatkanym nosem, przeszło mi na kilka dni, teraz znowu wróciło.
Mam kaszel raz na kilka godzin, ból w okolicach mostka, drapanie w gardle, osłabienie, zatkany nos, gorzej odczuwam zapach, ale coś tam czuję.
Dzwoniłam do lekarza rodzinnego. Moje objawy nie wskazują na koronę, nie mam gorączki, duszącego kaszlu, ani utraty węchu czy smaku. Brak wskazać do testu na covid.
Lekarka kazała mi się nie nakręcać, a ból w mostku tłumaczy stresem i kazała brać magnez.
Sama już nie wiem.
Czy Waszym zdaniem to prawdopodobne ze wmawiam sobie chorobę?
Tak, wmawiasz sobie. Jesień zawsze była, jest i będzie okresem przeziębień, gryp, a teraz i również nowej grypy, czyli covida. Myślę, że nie Ty jedna z przeziębieniem, dopatrujesz u siebie covida, nie ma co się temu dziwić, bo wirus ten został rozdmuchany na całego, aby siać panikę wśród ludzi.
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując