Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piękne, młode i szalone 30+ 40+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-08, 21:56   #4353
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Globalnie to ja włąsnie kupiłam sekacza w necie - żeby nie jechać na wschod Jarmarki z taka zywnoscia sa głownie w wiekszych miastach, z takim narzutem cen, ze oko bieleje. W dodatku pare razy kupione produkty były takie sobie, chałwe mi mąz przez tydzien wypominał Pierniczki dziś zatem upiekłam ponownie sama, poprzednie...zniknęły w niepamięci, dobre były
Niestety, Kasztanka, Strawberry to chyba tylko karta? nie używam
Soso, my to się jednak nie nadajemy na dom tymczasowy, nawet awaryjny - prawdopodobnie nasz tymczas z nami zostanie, jak przejdzie wszystkie zabiegi i badania, bo zal oddac takiego fajnego kota do schroniska. tylko pytanie, jak on zareaguje na inne nasze koty i vice versa... Jak będzie wojna to niestety...Ale znowu - szkoda kota...
Z nieplanowanych zakupow - czeka nas prawdopodobnie zakup i szycie zasłon do sypialni. Mamy - stare ale ulubione, nadal ładne, idealnie wpasowane kolorystycznie...Tylko sąsiad, który się włąsnie konczy budowac tuz obok nas - ma jakas manie bezpieczeństwa i oświetlenia Nie mieszka jeszcze, ale dom już jak choinka. Pod dachem ma zamontowane jedna obok drugiej 8 - OSIEM- mocnych lamp, które idealnie nam swieca w okna sypialni
Nie mam pojecia, nigdy tam nie kupowalam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora