Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 21:36   #316
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
No właśnie nie potrafię dokładnie stwierdzić, kiedy powinnam mieć @. Wcześniej przez 4 miesiące moje cykle to było 27 dni, a ostatni to 31 dni. Więc biorąc pod uwagę 27 dc to @ powinnam mieć w poniedziałek, ale może się okazać że będę mieć w każdy inny dzień tygodnia, myślę że max do piątku. No ale ja nie przewiduję ciąży, po pierwsze przez wysokie TSH a po drugie bo się nie staraliśmy za bardzo od momentu kiedy zrobiłam te wyniki.
A moze będzie niespodzinka suprise? Z bobaskiem[emoji23] mnie odrzucil dzisiaj zapach papierosow . Sasiadka siedziala kolo mnie i poczulam zapach papierosa odrazu zrobilam sie blada..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Beata, ta sytuacja jest straszna, ale piękne w niej jest to jak zachował się Twój mąż i Wasza miłość jest piękna, wierzę, że zawsze będziecie razem i będziecie szczęśliwi

Myślę też, że może zadziałały jakieś emocje, i rodzice Twojego męża się uspokoją i będą żałować tego wszystkiego, ale trudno będzie to wszystko wyjaśnić.. przesyłam Wam dużo siły i przytulam.
Jest straszna u mam nadzieje ze emocje opadna mina i bedzie dobrze . A jesli nie to widocznie tak mialo byc czuje ,ze teraz najlepsza synowa i synkiem bedzie bratowa mojego tz.. i jego brat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora