Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-05-30, 21:38   #317
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
Jest naprawde ciezko . Bylam pewna ,ze zrezygnuje ze mnie ale sam mi powiedzial ze nie zrezygnuje ze mnie i ze musimy sie trzymac razem .. powiedzial, ze to nie sredniowiecze aby rodzice mu mowili co ma robic i z kim. I to jego zycie ma 32 lata i nikt za niego Życia nie przezyje i ze zadna jego byla kobieta im nie odpowiadala nigdy tzn ojcu i tej bratowej. Ja jestem w szoku postepowaniem jego mamy ona zawsze byla za nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi bardzo ale mam nadzieję że wam się ułoży! Może jak znajdziecie coś i wyprowadzicie się to wkoncu nie będziesz musiała się widywać z teściem i unikniesz tych wszystkich dogryzek itd [emoji8][emoji8]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez beata19961996 Pokaż wiadomość
A moze będzie niespodzinka suprise? Z bobaskiem[emoji23] mnie odrzucil dzisiaj zapach papierosow . Sasiadka siedziala kolo mnie i poczulam zapach papierosa odrazu zrobilam sie blada..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Jest straszna u mam nadzieje ze emocje opadna mina i bedzie dobrze . A jesli nie to widocznie tak mialo byc czuje ,ze teraz najlepsza synowa i synkiem bedzie bratowa mojego tz.. i jego brat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Odrazu rano dawaj znać jak temp[emoji7][emoji7]może jutro teścik z rana? [emoji848][emoji110][emoji110]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora