Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 21:43   #320
beata19961996
Zadomowienie
 
Avatar beata19961996
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 219
Dot.: Starania o dziecko od 2020 roku - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
No to byłoby bardzo duże zaskoczenie, bo ostatnie przytulanki były jakieś 3 dni przed owu, więc raczej bez szans

To jak zachowuje się Twoja bratowa to wiem, a brat Twojego męża? Może on postanowi wyjaśnić tą całą sytuację i ją załagodzić? Z drugiej strony, może tak jak mówisz, może musiało tak się stać i po jakimś czasie okaże się, że na dobre Wam wyjdzie zmiana miejsca zamieszkania..
Jak moj tż dzis naskoczyl na ojca to zamiast jego brat trzymac strone mojego Marcina to poszedl za ojcem ,ze ma dac spokoj ojcu ze maja sie nie klocic ze on sie nie chce mieszac .. ja mysle jak to bedzie .. im jest ciezko ujechac z 2 wyplat.. i napewno mojego tz bratowa buntuje tescia i teraz bedzie buntowac tesciowa i jak my sie wyprowadzimy to wejda na nasze mieszkanie i nie beda placic 800 zl tylko 400 zl .. moge sie zalozyc ze tak bedzie .. a my mamy mieszkanie swiezo po remoncie.. wlozylismy w to mieszkanie 3 tysiace .. ale umowa jest na moja tesciowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
beata19961996 jest offline Zgłoś do moderatora