Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-25, 09:11   #4880
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88158593]Ja od 1 października będę pracować . Co prawda strasznie słabe pieniądze, ale przynajmniej jest praca i może jakieś większe doświadczenie się zdobędzie - typowa księgowość w jednostce finansów publicznych. Na resztę wysłanych cv dalej cisza.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Ja też od 1 października rozpoczynam ale staż 🙂 na stanowisku pracownik biurowy🙂
Gratulacje dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, czy pracodawca, jeśli wypłaca ekwiwalent za urlop, to może ustalić sztywną kwotę, która wynosi mniej niż stawka za dzień danego pracownika i mniej niż stawka za dzień dla płacy minimalnej (w przeliczeniu, bo mówimy o umowach o pracę) ?
Hmmm... Czy to jest sztywna kwota to nie wiem, ale na necie sporo o tym pisze jak sobie wyliczyć. Są jakieś specjalne współczynniki itd. Jak mi wypłacali urlop i sobie wcześniej to wyliczyłam to mi się zgadzało z tym co dostałam od firmy.
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora