Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-18, 10:26   #559
memories80
Raczkowanie
 
Avatar memories80
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 30
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część IV

Mój facet jest w Legionowie.


Odnośnie golenia - muszą być ogoleni na pupcię niemowlaka na rannym apelu. Jeden się goli rano inny późnym wieczorem. Wymówka dobra. Dzwoń częściej w podobnych godzinach... Ja obstawiam że siedzi po pokojach haha.


Taka ciekawostka : Panowie którzy mają ,narzeczone, dziewczyny ,rodziny zjeżdżają co piątek do domu. Zdarzają się dyżury w weekendy ale zawsze można się zamienić z kolegą któremu do domu nie spieszno (single) . Gdyby nie moja praca w weekendy to mój byłby w domu co tydzień. A tak to często bierze dyżur za kolegów.A więc jeżeli facet zjeżdża do domu bardzo rzadko to coś jest nie tak !!!!



Słyszę od mojego faceta o kolesiach którzy mają dzieci i żony i siedzą w weekendy na szkole. Bo się im zwyczajnie nie chce wracać , już nie ma co sobie wkręcać zdrad, ale same obowiązki domowe i przebywanie z dziećmi w domu ich nudzi... Ciągle zmęczona w nocy żona - takie mają tematy.... !!!!

Ciągłe wymówki, kłótnie, ciche dni - to ich zniechęca do powrotów i kontaktu...
A na szkole siłka, towarzystwo, basen... Jest co robić .W weekend wyjazd na Warszawę na imprezę ( oczywiście bez kasy to sobie mogą jechać na rower).


Ale takie są realia.

Jeżeli twój facet zostaje któryś weekend z rzędu w miesiącu na szkole to jest to brak szacunku dla Ciebie , bo mu się zwyczajnie nie chce do ciebie wracać...
Nie oszukujmy się , my też pracujemy zarobkowo, zajmujemy się domami, większość tu jak widzę ma dzieci... To co ? my się nudzimy?



No chyba że to ustalenia między Wami.


Dziewczyny nie zaglądajcie tu tylko z ciekawości czytając posty, logujcie się , dzielcie się informacjami. Bo tylko w grupie siła i pocieszenie. Jeżeli my się nie będziemy między sobą wspierać i informować to nikt nam nie pomoże.

A to co się tu dowiecie pozwoli Wam wychwycić czy wasza druga połówka traktuje was jak partnerkę czy tylko babę która sprząta, pierze gotuje i (XXX) oraz wychowuje ich dzieci.... Kłamstwo ma krótkie nóżki i szybko wychodzi. Zdrada jeszcze szybciej



Szanujmy się i wspierajmy.
memories80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując