Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakie klapki w domu, przed, w trakcie i po prysznicu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-17, 11:57   #11
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jakie klapki w domu, przed, w trakcie i po prysznicu?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czasem tak, czasem nie. Bardzo długo mieszkałam w wynajmowanych mieszkaniach z obcymi ludźmi, w mieszkaniach wynajętych tymczasowo przez pracodawcę, więc mam mocno zakorzeniony nawyk nie chodzenia boso zwłaszcza w pomieszczeniach takich jak łazienka.
Po prysznicu nie wsadziłabym stóp w zakryte, szmaciane czy skórzane buty, bo nawet po osuszeniu skóra jest wilgotna, a po nakremowaniu tym bardziej potrzebuje kilku minut, żeby była sucha, a ciężko jej wyschnąć opakowanej w zamknięte kapcie.
Czy ja wiem...
Ja po wytarciu się robię jeszcze troche rzeczy w łazience, które zajmują mi dobre kilka minut. Stoję przy tym boso na dywaniku. Wtedy stopy są w stanie mi całkowicie wyschnąć i dopiero zakładam kapcie.
Właściwie to dużo mniej przyjemne jest dla mnie stanie w mokrych klapkach. Bardzo tego nie lubię we wszystkich publicznych prysznicach, kiedy to myję się w klapkach i później w takich chodzę przez jakiś czas.
A smaruję się i tak dopiero w łóżku przed spaniem, bo nie lubię czuć tej śliskości w ciągu dnia.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując