Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-28, 21:44   #131
From
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16
Dot.: Nie mogę zdać egzaminu - niesamowity stres :(

Jak to z jednej strony dobrze czytać, że nie jestem sama z tym zdawaniem i nerwami...
Moje zdawanie to też mega stres..teraz będę podchodziła 3 raz, pierwszy egzamin oblany na łuku..pocałowałam słupek cofając -tak się poryczałam w łazience jeszcze w ośrodku, że wyjść nie mogłam.. drugi egzamin nie dawno z 35 letnim..co chwilę rzucającym kąśliwymi uwagami egzaminatorem.. oblany na znaku stop..do tego zarzucił mi, że nie mam techniki jazdy...po 40 godzinach jazdy ze swoim instruktorem ani razu nie usłyszałam takiej bzdury...niemniej zrobiło mi się tak przykro jakbym cofnęła się o te 40 godzin w tył.. wróciłam do domu klnąc jak szewc ...jeszcze instruktor na samym końcu rzucił z uśmiechem do 3 razy sztuka..
a najgorsze w tym jest to, że wracałam po tych egzaminach do pracy rozżalona i wszyscy wiedzieli, że nadal nie zdałam... więc teraz wie tylko o tym kiedy zdaje mój Mąż i dwie przyjaciółki...
Zastosuje się do Waszych rad z tabletkami z melisą może trochę nerwy usuną ...za całą zdającą część trzymam kciuki a tym które mają to za sobą OGROMNE GRATULACJE
From jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując