Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-16, 08:32   #2932
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
No wydarlam się ale jakaś poważniejsza rozmowa jeszcze nas czeka bo nie sądzę żeby dotarło.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Moja mama tez mi zapowiedziala jak bylam w ciazy, ze hehehe ona mu rozszerzy diete jak nie bede widziala. Tak mu rozszerza diete ze widziala malego 2 razy przez 3msc
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Walcz kochana. Ja zagroziłam, że jak jeszcze raz zrobi coś za moimi plecami to więcej dzieciaka nie dostanie i podziałało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I byc konsekwentym. I robic wstyd np tato pilnuj mame czy dziecku czekolady nie daje bo ostatnio plakal cala noc z bolu brzuszka
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Jutro moje najdłuższe rozstanie ze Staśkiem, oddaję go już o 14 a wrócę do niego około 2-3 w nocy. Mam stresa na maxa. On z kolei będzie się super bawił bo my na weselu a on będzie pilnowany u mojej babci przez moją ciotkę, która z kolei ma dwie córki, które się kłócą o to,która będzie się z nim bawić xD ale nie wiem jak ja dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tz ostatnio mowi, ze o moze oddamy malego do moich rodzicow i odbierzemy w niedziele. A ja ze chyba zartuje[emoji16] nie potrzebuje, wiec go nie oddaje a niedziela to jedyny dzien gdy jestesmy w 3.
Aaa tz kupil elektryczna chustawke/bujak. Jedyne miejsce w ktorym mlody usypia bez smoka. Raz dziennie zazwyczsj rano gdy robie sobie sniadabie i kawe mlody tam laduje.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”

Edytowane przez Misha_
Czas edycji: 2019-08-16 o 08:34
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora