Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-04-24, 17:25   #9
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 636
Dot.: Spektrum autyzmu i brak urody a szanse na miłość

Cytat:
Napisane przez xfrida Pokaż wiadomość
zamiast cie bezsensownie pocieszac dam ci rade :
skup sie na rozwoju wlasnym i osiagnieciu dobrej pozycji zawodowej a co za tym idzie finansowej,zauwazylam ze wyglad nie ma zbytnio znaczenia jesli jest sie bogatym albo zajmuje jakies interesujace stanowisko to odrazu dodaje duzo do atrakcyjnosci a zarobione pieniadze pozwola ci zainwestowac w wyglad(np przeszczep wlosow)
Zgadzam sie. Ja tez nie bede cie pocieszac mowiac, ze na pewno kogos znajdziesz. Niektorym ludziom jest po prostu trudno, wlasnie ze wzgledu na pewne braki spoleczne i / lub urode. Tak jak napisano powyzej - skupilabym sie na rozwoju zawodowym, na zarabianiu pieniedzy. Nawet nie po to, zeby kogos sobie znalezc, tylko po prostu dla siebie, zeby miec komfortowe zycie. Ja tam zaluje, ze nie skupilam sie bardziej na nauce i zapewnieniu sobie odpowiedniej kariery. Na pewno czulabym wtedy wieksza wolnosc, poczucie bezpieczenstwa i miala mniejsze parcie na zwiazki z facetami. Zle byc samotnym, ale jeszcze gorzej byc samotnym i biednym, ze slabymi perspektywami na prace.

Pewnie cie to nie pocieszy, ale powiem ci, ze jako dziewczyna tez mialam bardzo dlugo trudnosci spoleczne, w szkole zawsze bylam ta, ktora siedziala sama i nie odzywala sie do nikogo. O dziwo nie doswiadczalam jakiegos specjalnego bullyingu, tylko nieco wysmiewania i ogolnie trzymania mnie na dystans. Rowniez bardzo ciezko bylo mi wejsc z kims w zwiazek, mimo ze bylam dosc atrakcyjna - w koncu kto by chcial skrajnie niesmiala dziewczyne, ktora prawie sie nie odzywa i nie utrzymuje kontaktu wzrokowego. Balam sie chlopakow jak ognia i nie potrafilam wydusic przy nich slowa.
Niedlugo mam 30 lat i dopiero teraz od niedawna jestem w zwiazku, ktory moge uznac za szczesliwy i udany. Z wiekiem chyba po prostu wyroslam z roznych rzeczy, przestalam sie tak przejmowac, co ludzie o mnie mysla. Jednak uwazam, ze zamknietej w sobie dziewczynie latwiej znalezc partnera, niz chlopakowi z takim samym problemem.
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2024-04-24 o 17:26
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując