Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-05, 05:58   #3150
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Kamila, jaka słodka mała laleczka!


Aidil, haha, to trochę jak z liczeniem miesięcy czy tygodni ciąży, z tego co widzę W jednej aplikacji skończone, w drugiej trwające. A tak na serio, to skończony pierwszy miesiąc, a w trakcie drugiego

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Dziewczyny, a jakie rozmiary ciuszków najbardziej Wam się przydały przez pierwsze miesiące? Czy jest sens kupować 56, czy lepiej większość 62? Czy długość Waszych maluszków w jakiś sposób korelowała z Waszymi rozmiarami po urodzeniu? Ja np. byłam dużym dzieckiem, a mąż niby wcześniak, a długi. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens kupować 56.
Mój syn urodził się 57cm, przez ponad miesiąc mały nosił rozmiar 56, a nawet 56 z początku wydawało się na niego za duże. Aktualnie ma 13 tygodni, 62 robi się za małe, ale 68 jest nadal za duże. Uważam że warto mieć kilka ubranek na 56. Dodam, że oboje z mężem jesteśmy wysocy, a mały jakiś gigant się nie urodził [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora