Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wizyta u lekarza medycyny estetycznej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-01, 17:19   #2
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: wizyta u lekarza medycyny estetycznej

Hmm jak na moje to zdecydowanie za krótko. Najpierw miałaś nakłuwaną twarz dermapenem a później nałożony kwas?
Jeśli tak to sam kwas powinien poleżeć z 2minuty, a jeśli chodzi o samo nakłuwanie to nie byłaby w stanie wjechać w każde miejsce dokładnie w 5minut aby otworzyły się kanaliki przez które wszedłby kwas.
I przede wszystkim dlaczego się nie upomniałaś, że miało kosztować 500zł a zapłaciłaś 800zł?
Zawsze możesz złożyć reklamacje na zbyt krótki czas zabiegu, wyższy koszt i brak poświęconego czasu.
Nakładając znieczulenie na np. krem który masz nałożony, no powinno tak czy siak być zmyte płynem micelarnym, dopiero znieczulenie. To jest tylko moje zdanie, bo tak zauważyłam jak robią kosmetyczki i lekarze.

Zadzwoń z innego numeru do recepcji i wypytaj o zabieg lub napisz maila, ile trwa , jaki koszt itd. będziesz mieć pewność, że zostałaś źle obsłużona.

Ja kiedyś zareklamowałam farbowanie włosów, co innego omawiałyśmy przed farbowaniem a co innego mi zrobiła i jak poszłam reklamować gdzie poczekalnia była wypełniona klientkami to wszystkie gały zrobiły jak 5zł i nie miała wyboru musiała oddać połowe kasy.

Ogólnie jak sama na sobie robie zabieg z użyciem dermapena to zawsze staram się dokładnie miejsce przy miejscu ponakłuwać aby mieć pewność, że wejdzie tam preparat i sam zabieg zajmuje mi ponad pół godziny bez trzymania znieczulenia.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-03-01 o 17:22
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując