Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy perfumowy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-03-28, 04:42   #81
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Ja sie chcialam zrujnowac dzisiaj w S, ale nie doszlam do tego sklepu nawet nie wiem co bym chciala kupic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znając życie, prędzej czy później dojdziesz

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Ambrowe też nie

Mnie tez bolał jak kupiłam swoją setkę, ale szybko się o bólu zapomina, jak po porodzie. Gratuluję

O, a wiesz, ze nigdy tego klasycznego Woman nie wąchałam. Lubię bardzo HB, dzięki za pomysl, przetestuję

Dziewczyny, kupiłam w ciemno Kenzo Madly edt, bo dixi w innym wątku napisała, ze pachna gumą balonową. Wczoraj przyleciały i dla mnie bomba-jest guma, niezbyt slodka, za to zmieszana z zapachem chińskich gumek i piórników z dzieciństwa, cos cudownego-zapach jest tak fajny, pozytywny, zadne tam super-sexy, ale ma w sobie wiele flirciarskiego uroku. Ja jestem pod wrażeniem, tym bardziej, ze cena mila dla portfela.

Przyleciała też setka Madmłazeli edp i 50tkaSi Passione oraz mniejsze flakoniki 30 Mon Guerlain i 50 z małym ubytkiem Decadence Jacobsa. Znowu mi się szafka z perfumami kurczy
U Ciebie to dopiero, łowy najprawdziwsze-chyba była wypłata...jak u mnie. Kupiłam sobie jeszcze dwie bluzki i marynarko-narzutkę na allegro i teraz już się naprawdę muszę opamiętać, bo będę te bluzki (wraz z rodziną) jadła, a popijała Madmłazelą
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując