Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-05-15, 16:04   #1305
LovingDreaming
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3
Dot.: dobre LO w Poznaniu - ZBIORCZY

Hej!

Ja również rozważałam Marcinka lub Marynkę, co prawda zmieniłam zdanie, ale mogę napisać co wiem lub co słyszałam

Więc tak; jedna z moich nauczycielek z gimnazjum (może to nieodpowiednie źródło informacji :p ale może komuś to pomoże) miała praktyki w Marcinku i mówiła, że było beznadziejnie, że uczniowie ze sobą prawie w ogóle nie rozmawiają, a na przerwach siedzą tylko wpatrzeni w książki lub telefony. Podobno (ta nauczycielka uczy jednego z humanistycznych przedmiotów) nie warto wybierać się tym na humana, bo nauczyciele od polskiego są raczej słabi -.- Zależy też na pewno na jaki chcesz iść profil.



Co do Magdalenki (tudzież Marynki) to mam tam trochę znajomych - raczej sobie chwalą, choć nie brzmi to do końca szczerze, moim zdaniem. Ale podobno imprezy są fajne Dyrektorka wydaje się raczej... specyficzna, ale przecież to, że dyrektorka niefajna, nie znaczy, że szkoła też!



Podsumowując, zależy na jaki zamierzasz iść profil, ale ja generalnie polecam bardziej Marynkę, choć mat-geo w Marcinku brzmi bardzo zachęcająco (kursy nurkowania, na ratownika, sternika itd.)

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Ja za to ponawiam moje pytanie ktoś coś na temat klasy IB w 2 LO? Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie
LovingDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując