Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-02, 20:23   #961
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 58.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja niejednokrotnie widzę jak kobieta wychodzi z toalety, najpierw poprawia włosy, makijaż (ogólnie dotyka rękami twarzy) a potem dopiero je myje, albo i nie.
[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87386527]Ja miałam kiedyś inną obserwację. Siedziałam sobie w barze ze znajomymi, był osobny kibel dla kobiet, osobny dla mężczyzn, ale po jednym, wiec kolejka na korytarzu.
No i tam w tych toaletach były kafelki pomalowane farbą, i na ścianach, i na podłodze.
W toalecie damskiej ta farba na kafelkach na podłodze przy umywalce była całkiem wydeptana, taka plama.
W męskiej umywalka była dokładnie naprzeciw drzwi, gdy ktoś je otwierał, to było ją dokładnie widać. I tam ta farba prawie w ogóle nie była wydeptana.
A nie wierzę, że damską toaletę pomalowali bardzo dawno temu, a męską kilka dni wcześniej. Jak malowali, to na pewno obie naraz.[/QUOTE]


Powiem szczerze, że z tym stereotypem, że faceci nie myją rąk to się spotkałam i jakoś wierzę, że duża część tego nie robi i jakoś mnie tak nie dziwi jakoś mocno Ale bardzo się zdziwiłam, że widzę tyle kobiet (np. na uczelni albo w centrum handlowym), które tego nie robią.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora