Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-05, 14:21   #67
re80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Babice
Wiadomości: 29
Send a message via Skype™ to re80
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Jak widać temat aloesu ciągle aktualny a zwłaszcza ten firmy FLP.Firma ma też inne bardzo dobre kosmetyki i suplementy.Ja i moja rodzina zaczęliśmy je używać już dawno bo była taka potrzeba.Pomogły przy notorycznie nawracających stanach zapalnych uszu u mojego syna, u drugiego astma zniknęła, u mnie alergia, u męża zniknęły problemy z trawieniem i podrażnienia po goleniu na twarzy i dlatego podjęłam współpracę z firmą.Jak produkt jest dobry to dlaczego go nie polecać? Niektóre z Was tu na forum się oburzają a wszystkie tutaj to robimy,tylko że Wam nikt za tą reklamę nie zapłaci a mnie FLP wypłaca premię. Obecna sytuacja gospodarcza w kraju chyba nie jest zbyt wesoła, przestańmy narzekać i nabijać kasę drogeriom, zacznijmy myśleć i pracować do własnej kieszeni właśnie jako partner FLP. Trzeba mieć kogoś kto pomoże na początku takiej współpracy, a więc zapraszam zdecydowane osoby do kontaktu ze mną.
re80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując