Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-21, 08:43   #85
goodlygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 16
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Cytat:
Napisane przez MalgorzataD Pokaż wiadomość
Ja to rozumiem, ale żeby ten proces oczyszczania u mnie występował osłabieniem organizmu, bólem brzucha i głowy na zmianę to normalne?
Ja właściwie tak jak napisałam - jestem dopiero po 1 łyżeczce, więc może to nie od tego było, ale zapobiegawczo chciałabym wiedzieć jakie mogę mieć objawy. Czy wiecie gdzie mogę o takim czymś poczytać?
Gdy organizm zaczyna się oczyszczać ze złogów od środka, na początku można mieć różne objawy. Każdy przechodzi je troszkę inaczej, a niektórym się nic nie dzieje. Najczęściej odczuwalne zaczynają być miejsca po jakichś wcześniejszych kontuzjach, ponieważ zaczynają się oczyszczać, aby się od nowa odbudować w czym także pomaga aloes do picia. Takie bóle i różnego rodzaju dolegliwości trwają przez okres około tygodnia - do momentu aż się oczyszczą ze złogów. Jeśli jest to dla Ciebie za duże obciążenie organizmu to na początek zmniejsz dawkę aloesu. Powinno się prawidłowo pić 1 łyżkę stołową aloesu rozcieńczoną w szklance wody. Na początek możesz zacząć od 1 łyżeczki.
Ja osobiście gdy zaczynałam pić aloes to piłam równocześnie tabletki Natur-Min (minerały) na początek po 1 tabletce https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/...92993251_n.jpg i powiem Wam ku mojemu zaskoczeniu że po około 1,5 miesiąca od kiedy zaczęłam pić aloes zauważyłam, że moje częste (prawie codzienne, a czasem nawet po kilka razy dziennie) bóle głowy zniknęły, ogólna kondycja organizmu się poprawiła i samopoczucie mam lepsze Więc jak najbardziej POLECAM aloes do picia jak również inne produkty Forever.
Na moim blogu (podanym w poście wyżej) można znaleźć porównanie aloesu firmowego z tańszym. Bardzo zachęcam do lektury!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizytówkajpeg.jpg (10,2 KB, 3 załadowań)
goodlygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując