Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-21, 17:59   #87
Florame
Raczkowanie
 
Avatar Florame
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 245
Dot.: Czy polecacie produkty firmy Forever Living Products?

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Firmą FLP zainteresowałam się kilka dni temu, kiedy to moja mama udała się do koleżanki na kawę, a współpracuje ona(koleżanka mamy) z tą właśnie firmą. Moja mama była zachwycona, zgodziła się od razu na współpracę, bo o świetnych właściwościach tych produktów słyszałyśmy już od dawna.
I właśnie teraz musimy złożyć pierwsze zamówienie. Od wielu, wielu lat borykam się z problemem, jakim jest trądzik. Od 2 lat chodzę do dermatologa i na początku byłam zachwycona, bo moja cera została wygojona, ale teraz, po 2 latach ciągle mi coś wyskakuje, a najgorsze, że po tych niespodziankach zostają blizny (mimo że nie dotykam się do nich).
Koleżanka mamy powiedziała, żebym ostawiła leki, skoro i tak efekty są mizerne i poleciła, żebym kupiła Aloesowe Mydło w Płynie do mycia całego ciała, także twarzy oraz dała mi próbkę żelu Aloe MSM Gel do punktowego smarowania.
Poczytałam jednak trochę w internecie i nie wiem, czy na mój trądzik nie lepszy byłby Krem Aloesowo-Propolisowy zamiast tego żelu. Co o tym myślicie? Co lepiej nada się do cery trądzikowej, tłustej z bliznami potrądzikowymi?
Dodatkowo poleciła oczywiście aloes do picia i jeszcze tabletki Forever A-Beta-CarE
Mam zamiar zacząć tą całą kurację od wakacji, bo akurat tak się dobrze złożyło, tylko mam dylemat z tym żelem i kremem aloesowo-propolisowym...
Florame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując