Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-16, 23:43   #4249
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji173] -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Ciąża to taki krótki czas xDDDDDD chyba jak się sypia w nocy, bo ja np. od kwietnia nie przespałam bez godzinnej pobudki i na płasko dłużej niż blok 2-3h. Po paru miesiącach tak nienaturalny cykl/warunki snu wchodzą na psychikę.


Jeez, uwielbiam moich teściów, ale fajnie, że już sobie pojechali. Oni są głodni na obiad o 12, podczas gdy ja wtedy dopiero wstaję do życia i czasami wciąż kontempluję, czy kontrolnie się nie zrzygać :|
U mnie to samo ze spaniem, a jeszcze jak dołożyć do tego to wiszenie na siedząco, bo każde leżenie kończy się dramatycznie, to już mnie szlag trafia i moje jedyne pocieszenie to to, że w sumie zaraz koniec...

Też mam z rana stan pt. nurkować w porcelanie czy jednak nie [emoji14]
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
To raczej Ty masz jakiś wyjątkowy lajt, bo nawet tu na wątku jest więcej takich, które od dawna mają dość

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Na przykład ja [emoji16]
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Laaajt? Nieeee, maz mi pomaga wstac z łóżka w nocy do WC wiec nie wiem czy lajt poza tym zadna z was nie wazy tyle co ja ;D wiec wiem doskonale jak to jest byc wielka babą, rok temu wazylam 40kg mniej... ale co zrobic, trzeba sie cieszyc z tego co jest a tez nie mam lekko z tą rwą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obstawiam, że ważymy podobnie [emoji6] Tak dzisiaj sobie pomyślałam, że po ciąży przydałoby mi się schudnąć ze 20 kilo [emoji85][emoji85][emoji85] Aż chyba pierwszy raz w swoim życiu pójdę do dietetyka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

Edytowane przez black___raven
Czas edycji: 2019-11-16 o 23:45
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora