Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-17, 07:11   #4252
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 [emoji173] -część 4.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Może to głupie, ale wydaje mi się że mojemu tż byłoby smutno jakbym ściągnęła kogoś do pomocy. Oboje chcemy by te pierwsze dni były takie magiczne i razem poznawać tego małego człowieka... Czemu potem moja mama ma go znać "lepiej" niż jego tata. Nie wiem czy to zrozumiale napisałam bo mam problemy z logicznym przekazywaniem informacji :p. U nas tez jest inna sytuacja bo po narodzinach tż ma zaplanowane 1.5mies urlopu... Gdyby miał wracać do pracy po 2 dniach to też by było inaczej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrozumiałam, spokojnie [emoji846] mój w razie coś może być ze mną 3 tyg. No właśnie ja cały czas do tej pory nastawiona byłam na to że radzimy sobie sami, tylko tym telefonem mama mnie w sumie zaskoczyła.

Ale znając siebie, to że jestem uparta i perypetie związane z reakcjami na moje komentarze odnośnie wychowania Tomka to wyjdzie na to że nawet gdy będę ledwo funkcjonować o pomoc nie poproszę. Tym bardziej że wiem jak moja siostra wykorzystuje pomoc rodziców przy swoich dzieciach. A moim rodzicom tez należy się odpoczynek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora