Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-28, 20:49   #527
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość
i wiecie co??? jakiś buntownik sie we mnie odezwał!!!!przeciwko tej poprawności politycznej!!
że niby jak ja będę w porządku to inni odpłacą mi sie tym samym????że będą mnie szanować???to ja chyba jestem z innej rzeczywistości...byłam wobec niego bardzo fair, zakochaąłm się w nim i zaakceptowałam go takim jakim był, a on podlesobie ze mnie zażartował..i nie chodzi mi o to że mnie zostawił...jestem dorosła kobieta i wiem ze nikogo do uczucia zmusic nie mozna, ale chodzi mi o to w jaki sposob to zrobil! totalnie nie majac dla mnie szacunku!!!
a ja nie naleze do takich kobiet, które szybko sie otzrasna i kolejnym facetem poprawia sobie szybko nastroj....ja jednak kupie to mleko

A ja mysle, ze to dobrze, ze sie z lekka buntujesz..chośby wewnetrznie..To kolejny etap ( nazwijmy to tak) kiedy zaczynamy myslec o sobie..Bo masz racje, ch@@@@@ to niesprawiedliwe, ze ty dajesz serce a ktos cię tak z buta....Ja do dzis nie wiem dlaczego, co jeszcze mogłam zrobic i jak jeszcze mocno zamknąć oczy na to co się działo...
Apropo oczu..Odkryłam, ze nie zawsze jest tak ze co z oczu to z serca....Mimo tego, ze nie widziałam go juz 4 miesiace i juz nie spotkam raczej na realu to i tak pamiętam swoje......Niestety, nie da sie zresetowac, zmienic dyskietki i zaczac od nowa..Wyjscie jest wiec jedno..Wyciagnac z tego naukę " na zaś" i życ szanując siebie i innych...

Buziaki Kochane i Kochany

PS. A gdzie nasze kobitki...znów sie znęcacie nad fryzurkami????? AAAAA JUZ WIDZE>>W CZYTELNI PISAC< PISAC!!!!! Cmokasy
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora