Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Raz, dwa, trzy - do nowego wątku dołącz i Ty ! <3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-08, 07:49   #1082
Blanka132
Rozeznanie
 
Avatar Blanka132
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 522
Dot.: Raz, dwa, trzy - do nowego wątku dołącz i Ty ! <3

Cytat:
Napisane przez peony_ Pokaż wiadomość
Jutro piateczek [emoji7] co macie w planach na długi weekend?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam planów na weekend, w każdym razie nic fascynującego ani ciekawego oprócz sprzątania jutro. Do kina mieliśmy iść, ale w sumie to średnio mam ochotę gdziekolwiek wychodzić.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
Peony najbliższe studia są w białym stoku czyli jakieś około 80 km od domu.
Dziecko i tablet czy telefon.... Kilka dni temu to przerabiałam... Teść znowu suszył mi głowę że jego wnuczka taka poszkodowana bo nie ma smartfona do grania itp.... Zaczęłam się z kim kłócić ale w pewnym momencie wszyłam. Nie lubię jak ktoś chodźby nie toleruje mojego zdania co do wychowania dzieci. Żebym nie wyszła to zrobiła bym taka awanturę dla teścia że by mnie znienawidził...
Bo po co dla 6latki smartfon, no po co?
Dziewczyny byłam taka zła że nawet dla mojego tż się oberwało. Ale jak już córka wróciła że szkoly to byłam już wyciszona na tyle by spróbować kolejny raz jej wytłumaczyć że nie dostanie w najbliższym czasie smartfona, że nie obchodzi mnie ze inne dzieci mówią że mają, że jej siostra cioteczne ma pełno technologicznych gadżetów i że nie chce slysześ od jej dziadków że ona jeczy o smartfona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jestem przeciwna, żeby dawać takie gadżety małym dzieciom. Widzę zresztą bo dzieciach brata tż, one to nawet nie zjedzą obiadu bez telefonu obok..
Blanka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując