Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-31, 08:41   #1775
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Jeju, dziewczyny, u was też taka fatalna pogoda? W Białym szaro, buro i ponuro! Dziś dziękuję niebiosom, że dziecko mam w takim wieku, że jeszcze samo mi nie ucieknie nigdzie i do tego ma dość spokojne usposobienie bo w sumie leżymy w łóżku cały czas jak na razie. Jestem senna jakbym nic nie spała, a spałam całkiem sporo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też szaro, buro i jakieś 20 stopni. Ale po tych upałach to dla mnie wybawienie, mega się cieszę z ochłodzenia
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wczoraj położyłam hele... W 1h 3pobudki i tryb ssanie... Moja frustracja ponad niebo.
Myślę dobra. Odlozw Cię bez otulacza to sobie te ręce będziesz ssala... Ale jak odłożyć jak się nie da... 3 proby i nic. Przypomniałam sobie jak Butterfly pisała że Rożek amprtyzuje odlozenie. Wygrzebalam z szuflady.
Położyłam się na moim łóżku z Nia, cyc w jape. Śpi. Odlozylam! Śpi!
Spała cała noc bez otulacza 2.5 3 i 2h od 5 do 6 już ciężko a od 6 że mną w łóżku wzielabym wcześniej ale młody też że mną spał
Bez otulacza!!! Tralalala!!! Fakt czasem 2x musiałam odkładać więc pobudki po 30-50 min ale się jaram na maxa!!! [emoji7]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Super, jest progres Heli! Czwarty trymestr się skończył to i pora odstawić otulacz. Cieszę się, że moja jest taka bezproblemowa, że odlożę jakkolwiek: w rożku, w śpiworku, bez niczego i śpi. Jedyny warunek dobrego snu to cyc na dobranoc

TŻ wyszedł wcześniej do pracy, nie zdążyłam się wykąpać ani ubrać a mała od rana ma fazę przytulania. Jest prawie 10, a ja nadal w koszuli... No szlag! Poranek zepsuty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora