Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie wiem czy wlasciwe miejsce ale zapytam
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 18:52   #12
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: nie wiem czy wlasciwe miejsce ale zapytam

Cytat:
Napisane przez m4jkaa Pokaż wiadomość
Witam was drogie wizażystki mam do was pytanie z góry przepraszam jak podobny temat już był. Co sądzicie o wróżkach ? wierzyć czy też nie? traktować te przepowiednie serio czy wręcz przeciwnie ?
Czy któraś z was korzystała z usług jakiejś wróżki jak tak proszę o wasze wypowiedzi, bo ostatnio tak rozmawiałam z przyjaciółką o wróżkach i tak myślimy żeby sie wybrać z czystej ciekawości
może znacie jakieś dobre wróżki z okolic śląska ?
Nie wierz w żadne wróżki, zastanów się i pomyśl jaki wpływ może mieć układ gwiazd na Twoje życie??? Jak dla mnie wierutne bzdury, a większość wróżek to dobrzy psycholodzy, którzy oddziałowują na twoją podświadomość.
Mówią ci coś... Ty moze o tym zapominasz, twoja podświadomość nie. Oddziałowując silnie na podświadomość, sprawiasz, że coś się dzieje.
Polecam przyswoić sobie książki o potedze podświadomości... I możesz sama wpływać na swoje życie.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując