Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Microgynon 21/Rigevidon/Stediril 30/Levomine - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-08, 13:32   #1266
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Microgynon 21/Rigevidon/Stediril 30/Levomine - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez blue94 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
ginekolog przepisał mi tabsy Levomine, z czym powiedział, że pierwszą tabletkę mam wziąść nie pierwszego dnia okresu, a ostatniego - w moim przypadku był to dzień 4.
Tak więc pierwszą tabletkę zażyłam przedwczoraj o 22.3o, wczoraj odczuwałam lekkie zawroty głowy, aczkolwiek ledwo zauważalne, także się tym nie przejęłam, natomiast po wczorajszej (drugiej) tabletce obudziłam się po 3 w nocy z dużymi mdłościami.. i pół nocy nieprzespanej. Co prawda teraz już jest trochę lepiej, ale mdłości dalej występują..
Jak myślicie, coś jest nie tak, czy to normalne? I czy macie jakieś sposoby na owe mdłości?

Teraz doszedł mi jeszcze do tego mega ból głowy..
Jeżeli objawy się będą utrzymywać to lepiej skonsultuj się z lekarzem bo nie ma sensu się męczyć.





[1=4c52e7ce1ca4272c52a705c 4e9bc120bd7e61c0d_656fba3 e75b75;52346914]witam, też biorę Microgynon (od 4 lat), czuje sie dobrze po nim, nie przytyłam[/QUOTE]

Ja chyba będę zmieniać mój Microgynon po niecałym roku brania bo powróciły mi silne bóle w czasie okresu
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując