Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Program 500+ plus offtop ;) cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 10:14   #282
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Program 500+ plus offtop ;) cz. 3.

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ale też twoje pieniądze idą na bezpłatny transport dla innych osób, nawet jeśli ty jedziesz autem. Idą na leczenie alkoholików i palaczy, którzy zaniedbali swoje zdrowie. Idą na masę rzeczy z których nie skorzystasz.

Nie nie będę Ci mówi że te osoby będą pracować na twoją emeryturę bo nie chce bronić tego programu 500 plus. Dziwi mnie po prostu takie oburzenie bo to nie jest jedyną i pierwsza rzecz na którą idą nasze podatki a wydaje mi się że wiele osób sprawia wrażenie jakby się nagle obudziły że państwo im coś zabiera i na coś wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z transportem to beznadziejny przykład. Im lepsza komunikacja miejska, tym mniej samochód na drogach, tym mniejsze korki i przyjemniejsza jazda dla tych korzystających z samochodu.
Akurat na transporcie zbiorowym zyskują wszyscy.
I tak, na to właśnie powinny iść podatki.
Tak jak i na policję, straż pożarna, wojsko, szkoły, więzienia, ścieżki rowerowe, chodniki, szpitale, szeroko pojętej badania naukowe, programy takie jak wsparcie dla niepełnosprawnych, niezaradnych życiowo itp. itd.


Płacenie na cudze dzieci to dla społeczeństwa pieniądze totalnie wyrzucone w błoto. Nie przyczyniają się kompletnie do niczego.
A w sumie to przyczyniają, to bezrobocia, niezaradności, patologii.
Same zyski dla nas.


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując