Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facet odmawia seksu- co z tym zrobić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-06, 11:34   #26
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 598
Dot.: Facet odmawia seksu- co z tym zrobić?

Cytat:
Napisane przez Nina120888 Pokaż wiadomość
Dowiedziałaś się w ogóle jaka była przyczyna braku erekcji u Twojego eks? Pytam z ciekawości.
Tłumaczyl to wiekiem (dość sporo po 30., więc wierzyłam) i zmęczeniem. Same problemy z erekcja mi aż tak bardzo na początku nie przeszkadzały, bo jednak seks był czesto w taki czy inny sposób, za to im dalej w związek tym po prostu ta częstotliwość zanikala. I tego właśnie nie rozumiałam, dlaczego zupełnie mu się jakby seksu odechciało. No i się nie dowiedziałam, ciągle zasłanial się wymówkami, albo mówił że po prostu dla niego seks nie jest taki ważny i woli spędzać czas inaczej. Jakoś na początku związku nie wolał...

Po przeczytaniu twojego kolejnego wpisu jeszcze bardziej uwazam, że powinnaś go zostawić, to, jak reaguje na próbę rozmowy jest okropne, w dodatku jakieś zasciankowe poglądy typu terapia dla wariatów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując