Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 16:07   #3174
reapers
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

W trakcie mojego 6letniego leczenia trądziku u niezbyt dobrej pani dermatolog stosowałam kurację Tetralysalem jakieś chyba 3 razy. 2 na pewno. Za 1 razem pomógł, ale po odstawieniu nastąpił wysyp (żeby trądziku nie było to chyba cały czas trzeba by się katować tymi lekami...). Kiedyś postanowiłam przestać go brać bo zauważyłam, że podczas kuracji strasznie źle się czuję, jestem wiecznie śpiąca i przybita, często mam bóle brzucha, a on już i tak nie działa tak jak za pierwszym razem. Jestem pewna, że moje wręcz depresyjne nastroje były spowodowane tym lekiem, bo po odstawieniu wręcz przybyło mi chęci do życia a brzuch bolał mnie rzadko, tak jak normalnego człowieka Nie wspominam tego leku zbyt dobrze, nie tylko dlatego że źle się od niego czułam, ale dlatego, że po co leczyć się czymś, co eliminuje trądzik tylko na chwilę, by potem wrócił ze zdwojoną mocą... nawet nie pomaga w zminimalizowaniu późniejszych wysypów.
reapers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując