Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-06, 10:04   #325
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O nie. Zamordowałabym.




Wyliczanie za paliwo to standard, oczywiście w formie "zobacz, tak się starałem, tyle wydałem na paliwo do ciebie i od ciebie, a jeszcze cie odwiedziłem..." Żenada
Też to słyszałam. I jeszcze, że jak był sam, to był w stanie odłożyć 1500 zł miesięcznie, a teraz mało mu zostaje. Tylko, że jakos nie ma żadnych oszczędności.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
O nie. Zamordowałabym.




Wyliczanie za paliwo to standard, oczywiście w formie "zobacz, tak się starałem, tyle wydałem na paliwo do ciebie i od ciebie, a jeszcze cie odwiedziłem..." Żenada

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



Co za paskudny egoistyczny typ. Uciekaj od niego i się nawert nie zastanawiaj, nawet jak ma jakieś zalety, to te wady wgniatają je w podłogę.
Już to zrobiłam. Twierdzi, że umowa o prace i pieniądze nie są najważniejsze. Ważne jest wspieranie siebie nawzajem i miłość. Miłością rachunków się nie opłaci niestety.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując