Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-24, 07:37   #3738
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. III

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Ja często tak zasypiam ;-) jeszcze mi się nic nie stało. A co do nabijania to ja wiedziałam w którym dniu pęknie, więc lekarz kazał zachować wstrzemiezliwisc 4-5dni żeby ich było dużo. Myśmy robili badania to po 5dnach było ich 3,5raza więcej niż po 2dniach. I żywych też mieliśmy 82%. Czyli chyba przed owu lepiej się wstrzymać a później zaatakować z potrójna mocą ;-)
No apropo zasypiania wasnie na ovufriend wyczytałam, ze podobno jak sie tak zasypia to sie jakiś czop tworzy po ze spremą coś sie dzieje, i tak sobie przypmniałam tego mojego czopa z poprzedniego cyklu, to było właśnie po zasypianiu z zawartością - teraz troche zgłupiałam, i nie wiem czy zasypiać Jak się chodzi na monitoring to mniej więcej wiadomo kiedy uderzyć żeby trafić na owu, a tak na ślepaka to ciężko :/ Nawet z testami owu.... Ja zdecydowałam, ze jak się teraz nie uda t pójde w 10tym cyklu na monitoring Chociaż jestem pełna optymizmu, muszę być, mój humor się poprawił przez ten tydzień
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora