Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony 2016 część 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-01-11, 15:53   #351
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;87492092]Grejpfrutowa u nas wykańczania ciąg dalszy, jak możecie się domyślić nie spędziłam świat na swoim jak to zakładaliśmy [emoji849] może w tym roku 🤣 Już mnie to zaczęło bawić, bo na nerwy już nie mam siły.
Dzisiaj się dowiedziałam ze kuchnia która pierwotnie miała być na listopad jest dalej nie zaczęta, wiec świetne wieści 🤷🏻[emoji879]♀️

Dzisiaj zainstalowali nam kible, baterie do prysznica i do wanny. Jutro ciąg dalszy, fajnie ze szafka pod umywalkę dalej nie zrobiona [emoji85] przysięgam ze już nigdy więcej się na to nie porwę, w sensie na domy, mieszkania i inne takie. Podziękuję. Mam wrażenie, ze przede mną jeszcze czarna dziura, zanim będę kupować pojemniczki czy ręczniki 🤯

A u Was jak wyglada sytuacja ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]To naprawdę wykańcza.
Też już bym się nie porwała. Trzeba mieć stalowe nerwy. Tż powiedział, że ma teraz taki etap, że nic go nie nie cieszy co w domu robi. My na razie przestój. Tzn malowanie. Może do środy uda się skonczyć. Ale już zaraz ruszamy dalej z robotą. W przyszłym tyg chce zakończyć temat zabudowy meblowej ( domówić 2 szafy), umówić ekipę na tynk dekoracyjny i może zadzwonić że mogą w pokojach podłogi robić.
Postaram się też umyć okna, których nie zdążyłam ogarnąć.
Zamówiłam już w zasadzie resztę oświetlenia ( zostanie kuchnia, bo muszę ustalić wysokość blendy, i plafon w sypialni).
No i czekamy na ekipę do wymiarowania kuchni- niby meble mają być do 3 lutego ( tak wynika z umowy, no ale w umowie kar za opóźnienia nie ma, więc...może być różnie [emoji23]).
Musimy zamówić sprzęt do kuchni ( już zgłupiałam i zastanawiam się czy nie wybrać białej indukcji+ biały okap, ale z kolei lodówka to stal szczotkowana a piekarnik stal+ czarny, więc nie wiem czy się nie pogryzie), zlewozmywak, listwy przypodłogowe.


Jest jakaś cicha nadzieja że przed Wielkanocą zdążymy...

Ale ciarki mnie przechodzą na samą myśl.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując