Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pierwszy Seks z panią 20+ 40+ 60+
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-18, 08:10   #12
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Pierwszy Seks z panią 20+ 40+ 60+

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Ok, napisałeś to w rozumieniu prostytutki. Ja miałam na myśli wszystkie kobiety, a więc, niezależnie czy kobieta jest prostytutką czy nie, seks wbrew jej woli (gdyby się mocno opierała etc.) jest gwałtem. Wiem, że może nie chcieć seksu, ale robi to bo robi to z jednego czynnika (jeśli jest prostytutką), a mianowicie dla hajsu. Czyli występuje tu jedynie czynnik ekonomiczny.

Kilka lat temu jeszcze za życia śp. Andrzej Lepper w mediach (udzielając wywiadu czy to była jakaś konferencja, nevermind) pytał jak w ogóle można zgwałcić prostytutkę? Nie wierzył, że w ogóle tak się da więc, no da się wszystko. Myślę, że wg niego się nie dało zgwałcić prostytutki z tego powodu, że ona jest prostytutką, ma służyć tylko dla seksu i świadczy usługi seksualne więc w jego mniemaniu coś takiego jak ''gwałt'' w jej branży nie istnieje.

Bynajmniej ja to tak postrzegam.

Tak, masz rację, klienci traktują prostytutki przedmiotowo i nigdzie nie uważam, że masz być sojusznikiem klientów burdeli czy nie. To Twoje zadanie, Twoja sprawa co sądzisz. Mnie to lata.



Wypowiedzi ,,ŚPNJD" A . Leppera zostawiłbym w spokoju. On potrafił z uporem maniaka powtarzać ,,Balcerowicz musi odejść" nawet kiedy tego Balcerowicza już dawno nie było


Odnośnie do wygrubionego, no wcale nie zawsze . Istnieją nawet w dzisiejszych czasach, jak to określił Edan ,,diwy" będące przedmiotem uwielbienia klientów, do których tacy mężczyźni wracają wielokrotnie tworząc wręcz coś na kształt związku. Osobiście zresztą znam gościa, którego absolutnie nie potępiam ani nie oceniam, niespełnionego seksualnie w swoim związku. Otóż ów dżentelmen zanim przejdzie do konkretów podczas zakupionego seksu zawsze dziewczynę długo wypieści włącznie z solidną minetą. Tak, tak, wiem co piszę - minetą!
__________________
heavyduty

Edytowane przez heavyduty
Czas edycji: 2019-05-18 o 08:12
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując