Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-13, 11:44   #128
niezapominajka012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 026
Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Karolina gratuluję!

Ja w tym tygodniu miałam 4 rozmowy. W przyszłym na tę chwilę nie mam żadnej.

Dziewczyny zastanawia mnie kwestia wysokości wynagrodzenia. Aplikuję na stanowiska analityków lub kontrolerów finansowych (młodszy specjalista lub specjalista w zależności od wymagań). Zawsze sprawdzam jakie są widełki dla woj. mazowieckiego (mieszkam pod Warszawą). W środę miałam rozmowę z liderem na rynku płatności elektronicznych na stanowisku "Analityk procesów beznesowych". Jak powiedziałam ile chce zarabiac i podałam argumenty (doświadczenie, że przychodząc do pracy wnoszę coś do firmy itd) to zapytano mnie czy coś opuszczę. I często słyszę to pytanie. Dlatego chciałabym wiedzieć ile mogę wołać na rozmowach? Mam doświadczenie (4 lata w księgowości, w kontrolingu 3, w tym rok w firmie produkcyjnej). Mam też wiedzę odnośnie wdrożeń procesów biznesowych i systemów klasy ERP.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aplikowałam na obecne stanowisko jak jeszcze byłam w trakcie studiów. Ostatecznie dostałam o 1200 zł więcej niż powiedziałam na rozmowie! Generalnie mogli mi dać dużo mniej, bo brak doświadczenia, bo pierwsza praca na etat. Do dzisiaj się zastanawiam, który z rekruterów był za mną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Never give up

Edytowane przez niezapominajka012
Czas edycji: 2019-07-13 o 11:48
niezapominajka012 jest offline Zgłoś do moderatora